Nasze marki

Taur - Drzwi dobrane do Twoich potrzeb

TAUR to polska marka drzwi, która jest podzielona na 4 serie: OPTIMA, PVC, POPULAR i MINIMUM. Każda z serii posiada inną specyfikację i umiejscowiona jest w adekwatnej do jakości półce cenowej. Przedstaw nam swoje oczekiwania a my dopasujemy drzwi dobrane do TWOICH DO TWOICH POTRZEB.

Capital - Dom zaczyna się od drzwi

Capital to dynamicznie rozwijająca się marka drzwi zewnętrznych, produkowanych w Polsce przebojem zdobywająca kolejne rynki i uznanie klientów. Cechuje się jakością, konkurencyjną ceną, wysoką estetyką i klasycznym wzornictwem. Dbałość o szczegóły wykończenia, materiały użyte do produkcji i podzespoły znanych polskich marek takich jak LOB czy AXA potwierdzają wysoki poziom produktów tej marki.

Centurion - Piękna Technologia

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Szczególną uwagę przywiązuje do przestrzegania standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu. Firma tworzy swoje kolekcje drzwiowe z myślą o zadowoleniu odbiorców, śledząc najnowsze trendy rynkowe W ofercie zarówno kilka prostych, nowoczesnych form, jak i rozwiązania o bardziej klasycznych liniach, to wszystko przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki w procesie produkcyjnym. PIĘKNA TECHNOLOGIA na wyciągnięcie ręki.

Intenso - Piękno Twoich Wnętrz

Intenso-doors jest nową marką na rynku produkującą drzwi wewnętrzne. Produkty dostarcza dla klientów indywidualnych, firm deweloperskich i budowlanych. Oferta zawiera szeroką gamę produktów w różnej stylizacji i formie skierowaną do osób o różnych wymaganiach. Są nimi serie o nazwie Elegance, Avangarde, Economy, które podkreślą PIĘKNO TWOICH WNĘTRZ.

Invado - Otwieramy marzenia

Invado to jeden z  największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych z ugruntowaną  pozycją na rynku. Specjalizuje się w produkcji drzwi wewnętrznych okleinowanych, szklanych oraz technicznych. W ofercie znaleźć można również drzwi łamane i kompleksowe systemy przesuwne, a także dodatki jak klamki. Invado prowadzi sprzedaż w kraju i za granicą, mając na względzie najwyższą jakość oraz dbałość o środowisko naturalne. OTWIERAMY MARZENIA swoich klientów.

payu payu paypal rzetelna firma
© Copyright 2018 www.krainadrzwi.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Agencja Interaktywna Sun Group